1.  Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarze na Boże Ciało. Chociaż nie wszyscy z danego rejonu angażują się w przygotowania ołtarzy czy udekorowanie trasy. Dlatego w przyszłym roku będą odczytywani nazwiskami, kto ma jaki ołtarz przygotować i jaką trasę procesji udekorować. Dziękuję Panom z OSP za asystę podczas procesji i za dopilnowanie porządku, żeby procesja mogła odbyć się bezpiecznie.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcam do udziału we Mszach Świętych i procesji Eucharystycznej. W tygodniu procesje po Mszy Świętej wieczornej, w niedzielę po sumie. Zakończenie oktawy w Mchawie o godz. 18.00 i w Roztokach Dolnych o 16.30 w czwartek, w Cisowcu w środę o 17.00. Wtedy poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  3.  W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  4. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  5.  W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6.  W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Jana Sarkandra, we wtorek święto Nawiedzenia NMP, w środę wspomnienie św. Justyna, w czwartek wspomnienie świętych Marcelina i Piotra. W środę Dzień Dziecka.
  7. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  8.  W niedzielę, 5 czerwca – Stowarzyszenie „Nasza Szkoła”, nauczyciele i dzieci ze szkoły podstawowej im. Bł. Edmunda Bojanowskiego oraz Rada Rodziców zapraszają wszystkich parafian i gości na Festyn Rodzinny. Festyn ten będzie miał miejsce przy szkole podstawowej. Rozpoczęcie o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.
  9.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: ; od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek i wtorek o 17.00, w czwartek o 16.30, w piątek o 1700 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w środę o 17.00 i w sobotę o 18.00.
  10. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Rafał Baryła, Jerzy Baryła i Janusz Maciosz; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  11. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 7 rocznica ślubu Sylwii i Pawła Sowa
    Roztoki D. o 10.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo
    i łaski od Boga dla całej rodziny Kwiatanowskich
  13.  Obchodzącym imieniny, rocznicę ślubu czy urodzin składamy
    najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim miłej niedzieli i dobrego
    tygodnia.