1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli przygotować Ciemnicę  i Grób Pański, Panom z OSP za czuwanie i asystę na rezurekcji, wszystkim, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dziękuję wszystkim, którzy trwali w tych dniach na adoracji Pana Jezusa. Dziękuję również Panu Kościelnemu, Panu Organiście, ministrantom. Dziękuję też za dary na stół wielkanocny. Dziękuję za pomoc ks. Piotrowi.
  2. Dziś rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dzisiaj też można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim. Jutro drugi dzień świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte jak w niedzielę.
  3. Od piątku do niedzieli w Łańcucie będzie miało miejsce XXXI Spotkania Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych         z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  5. W sobotę w kościele  parafialnym  o godz. 18.00 nabożeństwo do    św. Jana Pawła II.
  6. W przyszłą niedzielę Święto Bożego Miłosierdzia. Po każdej Mszy świętej odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu odpust w Baligrodzie – suma o 10.30. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 8.00     i 11.30, we wtorek, środę, piątek i sobotę o 18.00 (intencja  z czwartku za śp. Anielę Chomycz będzie odprawiona w sobotę     w Cisowcu o 17.00); w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 10.00, w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Iwona Turkosz i Renata Wajda;  w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz.      O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galant.

– poniedziałek o 8.00: + Stanisław Siekaniec – intencja od Stanisławy i Adama Zawilińskich

o 11.30: + Antoni Osękowski – intencja od Łucji i Zenona Skowrońskich

– wtorek o 18.00: + Katarzyna, + Władysław Podgórscy

– środa o 18.00: + Lucyna Borowy – intencja od Zofii i Tomasza Herbetko

– piątek o 18.00: + Antoni Osękowski – intencja od Haliny Faliszewskiej

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Jan Zabawski w 3 rocznicę śmierci

o 11.30: + Edward Karpiński w 3 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 10.00: + Władysława Galant, + Zofia, + Mieczysław Dereń

– środa o 17.00: + Stanisława, + Józef Sawka – intencja od Alicji i Grzegorza Choma

– piątek o 17.00: + Jan Kaczmar – intencja od Janiny i Bronisława Sydoryk

– niedziela o 10.00: + Jan Kaczmar – intencja od Doroty i Józefa Dereń

– sobota o 17.00: + Aniela Chomycz – intencja od syna Zbigniewa z rodziną

10. Wszystkim Parafianom i Gościom, my kapłani składamy życzenia: „Niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały obdarzy nas prawdziwym pokojem, miłością, miłosierdziem, radością i nadzieją. Niech obdarza Was prawdziwym szczęściem, zdrowiem w codziennym życiu. Umocnieni pokojem chrystusowym i Jego nadzieją stawajmy się na wzór niewiast i Apostołów świadkami Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego. Szczególnie w naszych rodzinach, miejscach pracy, miejscach przebywania i aż po krańce ziemi”.