1. Dziś Dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Starajmy się ten dzień przeżyć w gronie rodzinnym. Nie zapomnijmy też  o modlitwie przy grobach naszych najbliższych, którzy przez chrzest zostali włączeni w Chrystusa i teraz oczekują na pełny udział w jego zmartwychwstaniu.
  2. Bardzo dziękuję za wspólną modlitwę w czasie Triduum Paschalnego, za adorację Pana Jezusa. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu, za dekoracje świąteczne kościoła, dziękuję Panom z Ochotniczej Straży Pożarnej za straż oraz asystę podczas Rezurekcji, dziękuję Panom Kościelnym, Panu Organiście, ministrantom i lektorom.
  3. Dziękuję też rodzicom dzieci przygotowującym się do I Komunii Świętej i rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za ufundowanie strojów ministranckich. Państwu Joannie i Grzegorzowi Podgórskim za wieszak na te stroje ministranckie.
  4. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze Święte jak w każdą niedzielę: o 8.00 – za + Kamilka Mazurkiewicza, o 10.00 – w intencji Róży Niepokalanego Poczęcia NMP, o 11.30 – za + Arka Siekaniec.
  5. Chrystus Zmartwychwstały przynosi nam dar pokoju i miłości. Przynosi nam dar wolności od grzechu. Przyjmijmy ten dar. Wszystkim Parafianom i Gościom przybyłym do naszej parafii życzę obfitości łask od Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech każdy z nas teraz idzie i głosi tę wielką tajemnicę naszej wiary.