1. Dziś po raz kolejny obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – papież rodziny”.                         Zbiórka ofiar do puszki na Fundację: Dzieło Nowego Tysiąclecia.     Z tych ofiar są fundowane stypendia dla zdolnej młodzieży, mającej trudne warunki życiowe.
  2. W środę przypada Dzień Nauczyciela.                                                                                                                                                                                                                                                           Podczas modlitwy różańcowej będziemy się modlić w intencji wszystkich nauczycieli, wychowawców i pedagogów.
  3. W piątek przypada 16 rocznica śmierci śp. Księdza Prałata Tomasza Kościa.                                                                                                                                                                    W piątek też przypada rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Józefa Michalika.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła czcimy: w poniedziałek bł. Jana Beyzyma;                                                                         we wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego; w środę –  św. Marię Małgorzatę Alacoque;                                                                     w czwartek – św. Teresę od Jezusa; w piątek – św. Jadwigę Śląską; w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny.                                                                                                  Jest to także dzień modlitwy w intencji służby zdrowia z racji przypadającego w tym dniu święta św. Łukasza.                                       W przyszłą niedzielę wypada także 11 rocznica śmierci śp. Księdza Biskupa Stefana Moskwy.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.                                                                                                                                                         W Roztokach Dolnych – we wtorek i w czwartek o godz. 16.00 oraz w przyszłą niedzielę o 10.00.                                                                                                                            W Cisowcu w sobotę   o godz. 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa:                                                                                                       Robert Bilanycz, Irena Osękowska i Edward Polański.                                                                                                                                                                                                                      W Roztokach Dolnych: Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  8. W tym tygodniu przypada:
– we wtorek: 36 rocznica ślubu Eugenii i Józefa Bończak
           – niedziela o 8.00: + Franciszka Mycio – intencja od sąsiadów  Zabawskich
                             o 11.30: + Arek Siekaniec – intencja od rodzeństwa
             Roztoki Dolne o 10.00: + Anna Pietrów. + Teresa, + Maria
  1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym  tygodniu.