1.  Dziś Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte dziś jak w niedziele. Procesja na cmentarz w Roztokach Dolnych po Mszy o 9.45, w Mchawie po sumie .
  2.  Jutro Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 16.30, w Roztokach Dolnych o 11.00. Jutro też procesja na cmentarz w Mchawie po Mszy Św. o 9.00, w Roztokach Dolnych po Mszy Św. o 11.00. Modlitwy za zmarłych na cmentarzu w Kielczawie jutro o 15.30.
  3. W listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Odpust za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy – w Uroczystość Wszystkich Świętych lub w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Warunkiem jest wyzbycie się przywiązania do grzechów, nawet lekkich, przystąpienie do sakramentu pojednania, przyjęcie Komunii Świętej, pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego. Odpust za pobożne nawiedzenie cmentarza – w miesiącu listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpusty, które można ofiarować jedynie za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy pomodlić się choćby tylko w myśli za zmarłych oraz odmówić jakąkolwiek modlitwę w intencjach Papieża. W dniach od 1 do 8 listopada, odpust jest zupełny, w pozostałych zaś dniach odpust cząstkowy. Pozostałe warunki zyskania tego odpustu to spowiedź, komunia Święta i wyrzeczenie się przywiązania do grzechu.
  4.  Od wtorku codziennie będą odczytywane wypominki po każdej Mszy Świętej, a niedziele przed Mszą Świętą.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Chorych z posługą sakramentalna odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca pana Jezusa w Mchawie o godz. 16.00, w Roztokach Dolnych o godz. 15.00.
  6. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. W najbliższy czwartek w parafii Jankowce-Glinne odbędzie się uroczystość wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II do kościoła dojazdowego w Glinnym. Uroczystość ta rozpocznie się o godz. 17.00 pod przewodnictwem jednego z sekretarzy św. Jana Pawła II – arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, Metropolity Lwowskiego.
  8. Msze Święte w tym tygodniu i modlitwa różańcowa będą: w Mchawie – w poniedziałek o 9.00 i 16.30 i od wtorku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 11.00, w piątek o 15.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  9.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Stanisław Kurek, Grzegorz Głowa i Bogusław Urban. W Roztokach Dolnych: Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak. Panu Antoniemu Kochan dziękuję za ofiarę złożoną na ogrzewanie kościoła.
  10.  W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 9 rocznica śmierci śp. Mieczysława Komada
    – w środę: 19 rocznica śmierci śp. Jana Syma
    – w czwartek: 14 rocznica śmierci śp. Rozalii Wołoszyn
    – poniedziałek o 9.00: Za zmarłych
    o 16.30: Za zmarłych
    Roztoki D. o 11.00: Za zmarłych
    – wtorek o 16.00: + Weronika, + Władysław Wilk
    – środa o 16.00: + Maria Barańska
    – czwartek o 16.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik
    – piątek o 16.00: + Marian Barański
    Roztoki D. o 15.00: