1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Abyśmy potrafili otworzyć się na osobiste spotkanie i dialog ze wszystkimi, którzy mają inne niż my przekonania oraz: Za przeżywających żałobę po bliskich zmarłych, o łaskę ukojenia bólu i nadzieję.
  2.  Zachęcam do modlitwy za zmarłych. Codziennie po Mszy Świętej są czytane wypominki i odmawiane modlitwy za zmarłych.
  3.  W środę przypada 97 rocznica Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. W tym dniu zapraszam na Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny do kościoła parafialnego na godz. 9.00.
  4. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – w poniedziałek, we wtorek, w czwartek i piątek o godz. 16.00, w środę o 9.00, w sobotę o 17.00 z obrzędem chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 15.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  6.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Tadeusz Ryznar, Witold Mazurkiewicz i Marek Osękowski. W Roztokach Dolnych: Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska. Panom: Piotr Skowroński i Czesław Siekaniec dziękuję za ofiarę złożoną na ogrzewanie kościoła.
  7.  W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 54 rocznica ślubu Władysławy i Władysława Galant
    – w sobotę: 23 rocznica ślubu Bogumiły i Zbigniewa Pelc
    oraz:
    – w poniedziałek: 16 rocznica śmierci śp. Rozalii Pelc
    – w środę: 20 rocznica śmierci śp. Antoniego Urban
    – w sobotę: 3 rocznica śmierci śp. Marii Zięba
    – w niedzielę: 26 rocznica śmierci śp. Bazylego Kaczmar
  8.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 16.00: O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Grzegorza Zięby z okazji 18 Urodzin
    – wtorek o 16.00: + Stefania Masłyk
    Roztoki D. o 15.00: Za zmarłych
    – środa o 9.00: W intencji Ojczyzny
    – czwartek o 16.00: Za zmarłych z rodziny Małochleb i Gawłowskich
    – piątek o 16.00: + Maria, + Piotr Zięba
    – w sobotę o 17.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest
    Cisowiec o 16.00: Za zmarłych
    – niedziela o 8.00: + Antoni Urban w 20 rocznicę śmierci
    o 11.30: + Anna, + Tadeusz Romaniszyn, + Maria Garło
    Roztoki Dolne o 10.00: + Jan Syma
  9.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym tygodniu.