1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Dziś też można zyskać w kościele parafialnym odpust „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek przypada św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego,               w piątek bł. Edmunda Bojanowskiego – patrona naszej szkoły, w sobotę św. Dominika.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek przed Mszą Świętą.               Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: od poniedziałku do środy o godz. 17.00, w czwartek i piątek o godz. 18.00. W sobotę Msza Święta w Cisowcu o godz. 18.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: Tadeusz Siekaniec, Bronisław Bończak i Józef Bończak.
  6. W tym tygodniu przypada:

– poniedziałek o 17.00: + Stefania

– wtorek o 17.00:

– środa o 17.00:  W pewnej intencji

– czwartek o 18.00: + Aniela Osękowska – intencja od rodziny Pikuła i Kuzio

– piątek o 18.00:  O Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny i ich dzieci

– niedziela o 8.00: + Piotr, + Maria Zięba

o 11.30: + Maria Barańska – intencja od Janusza Kiałka  z rodziną z Leszna

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym

tygodniu oraz miłego wypoczynku.

Ogłoszenia duszpasterskie                                                                  2015-08-02

18  Niedziela  Zwykła

3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek przed Mszą Świętą.                              Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  4. Msze Święte w Roztokach Dolnych: w piątek o 10.00 i w przyszłą niedzielę o 10.00.
  5. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  6. W tym tygodniu przypada:

– piątek o 10.00: Dziękczynna

– niedziela o 10.00:  + Genowefa, + Jan Wichryk

1.   Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym

tygodniu oraz miłego wypoczynku przebywającym na wakacjach i urlopach.

Ogłoszenia duszpasterskie                                                                2015 – 08 – 02

18  Niedziela  Zwykła

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  2. We wtorek przypada św. Jana Marii Vianneya – patrona proboszczów, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego, w piątek bł. Edmunda Bojanowskiego – patrona naszej szkoły, w sobotę św. Dominika.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek w godzinach przedpołudniowych.
  4. Msza Święta w Cisowcu będzie w sobotę, 8 sierpnia o godz. 18.00 w intencji śp. Bogdana w 30 rocznicę śmierci.
  5. W tym tygodniu przypada:

12 rocznica śmierci śp. Kazimierza Kaczmar

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli oraz wielu łask Bożych w nowym tygodniu, a przebywającym na wakacjach i urlopach owocnego wypoczynku.