1. Dziś 19 niedziela zwykła w roku, która w opowiadaniu o podpłomyku Eliasza i w słowach Chrystusa o Chlebie żywym,                                     zachęca nas do częstej Komunii Świętej, bowiem ona daje siłę do dobrego życia wszystkim, którzy przyjmują ją godnie.
  2. Jutro święto św. Wawrzyńca – diakona i męczennika z III wieku.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  4. W sobotę obowiązkowa Uroczystość Wniebowzięcia NMP, a zarazem 95 rocznica Bitwy Warszawskiej, określanej mianem „Cudu nad Wisłą”    oraz święto Wojska Polskiego. Msze Święte jak w niedzielę i po każdej Mszy Świętej błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – św. Klara, dziewica; w piątek – św. Maksymilian Maria Kolbe, męczennik obozu koncentracyjnego oraz założyciel Niepokalanowa. W tym dniu odpust w Wołkowyi.
  6. W czwartek na Kalwarii Pacławskiej są dróżki pogrzebu NMP, a w piątek – dróżki Męki Pańskiej.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o godz. 18.00, w piątek o godz. 17.00, w sobotę o godz. 8.00 i 11.30. W Roztokach Dolnych – w sobotę o godz. 10.00. W Cisowcu –    w czwartek o godz. 17.00 i w piątek o godz. 18.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła.                                                                                                                                                                                                       O posprzątanie kościoła w Mchawie w tym tygodniu proszę Państwa: Robert Kępczyk, Zbigniew Pelc i Józef Pelc.                                                       W Roztokach Dolnych: Iwona Bończak i Anna Bończak.
  9. W tym tygodniu przypada:

– w poniedziałek: 19 rocznica ślubu Magdaleny i Piotra Skowrońskich

– we wtorek: 30 rocznica ślubu Bożeny i Edwarda Bober

– w czwartek: 31 rocznica ślubu Renaty i Leszka Przybyłowskich

– w piątek: 11 rocznica ślubu Krystyny i Marka Kowalskich

oraz:

– w piątek:  16 rocznica śmierci śp. Władysława Raszewskiego

14 rocznica śmierci śp. Jana Kosiby

– poniedziałek o 18.00: + Maria Barańska – intencja od syna Damiana i synowej Moniki

– wtorek o 18.00: + Franciszka Mycio – intencja od chrześniaka  Wojciecha

– środa o 18.00:  + Jan Owsianik

– czwartek o 18.00: + Franciszka Mycio – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

Cisowiec o 17.00:  W intencji dziecka przyjmującego chrzest jego rodziców i chrzestnych

– piątek o 17.00:  Dziękczynna z okazji 60 Urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

Cisowiec o 18.00: + Alfreda w 1 rocznicę śmierci – intencja od synowej z rodziną

– sobota o 8.00: + Maria, + Piotr Zięba

o 11.30: Za parafian

o 15.00: W intencji nowożeńców

Roztoki Dolne o 10.00: + Teodozja, + Franciszek Włodarczyk,  + Michał Lubiński

– niedziela o 8.00: + Arek Siekaniec

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny

Roztoki Dolne o 10.00: + Zofia Kaczmar – intencja od Marii i Tadeusza Mycyk

1. W czwartek chrzest w Cisowcu o 17.00 Oskara Miłosza Gawłowskiego,                                                                                                                                        a w sobotę w Roztokach dolnych o 10.00 Elizy Kornelii Opiat.
  1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i wielu łask Bożych w nowym

tygodniu oraz miłego wypoczynku dla urlopowiczów.