1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby w krajach azjatyckich chrześcijanie wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności oraz: O pokój na świecie i zjednoczenie chrześcijan.
  2. Wraz z dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii Okres Bożego Narodzenia, chociaż kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w przyszłą niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Zofia Herbetko, Barbara Herbetko, Alina Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Lucjan Mazurkiewicz, Adam Zawiliński, Robert Szeliga, Janina i Mieczysław Gawłowscy, Ewa i Ryszard Mołczan, Maria Kopczyńska, Helena i Ryszard Osękowscy, Iwona i Stanisław Owsianik.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– w poniedziałek: 46 – Janiny i Mieczysława Gawłowskich

– we wtorek: 47 – Zofii i Jana Zabawskich

oraz rocznice śmierci:

– we wtorek: 28 – śp. Józefa Wołoszyna

– w środę: 20 – śp. Szymona Podgórskiego

12 – śp. Ryszarda Jaremy

11 – śp. Bronisławy Kochanowskiej

4 – śp. Józefy Raczkowskiej

– niedziela o 8.00: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

o 11.30: + Stanisław, + Katarzyna Gawłowscy – intencja od syna Mariana

– niedziela o 10.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od Joanny i Józefa Galant

– sobota o 17.00: + Jan Hyleński

1. W tym roku wizyty duszpasterskiej nie będzie z wiadomego powodu.