1. Dzisiejsza Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy okres Komunii Świętej Wielkanocnej.
  2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta Msza Święta z procesją do czterech ołtarzy w Cisowcu o 8.30. Następnie Msza Święta    o 11.30 w Mchawie z procesją wokół kościoła i o 13.00  w Roztokach Dolnych. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków i Panów z OSP do udziału w procesji.
  3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił abp Adam Szal.
  4. W sobotę wspomnienie św. Antoniego z Padwy – błogosławieństwo lilii.
  5.  I Komunia Święta dzieci z klasy III będzie w niedzielę, 16 sierpnia o godz. 13.00.
  6. Panów z Rady Parafialnej proszę o zebranie ofiar na potrzeby kościoła parafialnego za miesiąc marzec i maj.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, we wtorek i środę o 18.00, w czwartek o 11.30, w piątek  i  sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 13.00,   w piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu –  w czwartek o 8.30 i w sobotę o 17.00.
  8. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 8 – śp. Anieli Osękowskiej

– we wtorek: 23 – śp. Anieli Pelc

– w środę: 29 – śp. Zofii Długosz

– w czwartek: 30 – śp. Adama Obrzut

– w sobotę: 17 – śp. Józefa Kopczyńskiego

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Henryka Karnas, Bożena Pelc, Justyna Pelc. O wykoszenie trawy na całym cmentarzu proszę Panów: Stanisław Barański, Marek Mazurkiewicz, Piotr Wilczyński, Łukasz Kawałek, Tomasz Kawałek, Zdzisław Pelc, Zenon Skowroński. Tomasz Prystasz, Leszek Przybyłowski, Grzegorz Urban; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Artur Mycio – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Artur Mycio – gregorianka

– środa o 18.00: + Artur Mycio – gregorianka

– czwartek o 11.30: O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Sebastiana Gawłowskiego z okazji 18 Urodzin.

– piątek o 18.00: + Artur Mycio – gregorianka

– sobota o 18.0: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– niedziela o 8.00: + Artur Mycio – gregorianka

o 11.30: + Maria, + Józef, + Wilhelm, + Czesław Olszaniccy