1.  Dziś w Uroczystość Trójcy Przenajświętszej kończy się okres komunii wielkanocnej.
  2.  W tym tygodniu Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgłębiać będziemy misterium obecności Chrystusa w Kościele przez dar Eucharystii. W Mchawie: Msza Święta o godz. 8.00 koło Państwa Marii i Józefa Pietrów. Następnie procesja w kierunku kościoła i ołtarze: I – koło Państwa Lucyny i Tadeusza Borowy, II – koło Państwa Bożeny i Stanisława Indyk, III – koło Remizy (ołtarz przygotują mieszkańcy „Mchawki”), IV – koło kościoła (ołtarz przygotują mieszkańcy „Chałupek” i „Równi”).   W Roztokach Dolnych: Msza Święta o godz. 10.30 koło Państwa Doroty i Józefa Dereń. Następnie procesja w kierunku kościoła i ołtarze: I – koło Państwa Anny i Michała Kwiatanowskich, II – koło Państwa Joanny i Józefa Galant, III – koło Państwa Danuty i Zbigniewa Pelc, IV – koło kościoła(ołtarz przygotują mieszkańcy Kielczawy). Panów z OSP proszę o asystę podczas procesji. (W godzinach popołudniowych zapraszam Panów z OSP na grilla). Dzieci proszę o sypanie kwiatów i dzwonienie w czasie Uroczystości i przez całą oktawę Bożego Ciała. Dzieci komunijne i rocznicowe proszę w strojach komunijnych.
  3.  W czasie oktawy procesja eucharystyczna w dni powszednie po Mszy Świętej, w niedzielę po sumie.
  4. W czwartek też przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych zmarłych i żyjących matkach.
  5.  Bardzo dziękuję za życzenia, modlitwę i prezenty z okazji moich 50 Urodzin. Jako podziękowanie odprawię Msze Święte w intencji mieszkańców Mchawy w Boże Ciało o 8.00, w intencji mieszkańców Roztok Dolnych w dniu 2 czerwca o godz. 16.30 oraz w intencji mieszkańców Cisowca w dniu 1 czerwca o godz. 17.00.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Anna Magdalena Ignatowska, zamieszkała w Cisowcu z Mariuszem Januszem Włodyka, zamieszkałym w Baligrodzie – zapowiedź II.
  7.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek, wtorek o 18.00, w środę o 15.00 (z obrzędem sakramentu małżeństwa i chrztu) i o 18.00, w czwartek o 8.00, w piątek i sobotę o 18.00; w Roztokach Dolnych: we wtorek o 17.00, w czwartek o 10.30, w piątek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  8.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Czesław Gawłowski, Radosław Gawłowski i Jan Baryła; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar.
  9.  W tym tygodniu przypada:
    – w sobotę: 62 rocznica ślubu Zofii i Aleksandra Sarnet
    o 11.30: + Józef Gawłowski w 3 rocznicę śmierci
    Roztoki D. o 10.00: + Zofia, + Michał Galant
  11.  Składamy najlepsze życzenia imieninowe i urodzinowe tym, którzy
    będą obchodzić te uroczystości w tym tygodniu, a wszystkim
    parafianom i gościom życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.